Úvod

Rekreačná vilka PAPRADINA*** sa nachádza v uzavretej privátnej rekreačnej zóne rezidenčnej časti golfového rezortu Senica priamo na brehu jazera. Rekreačná vilka umožňuje celoročné ubytovanie pre 4 osoby v dvoch samostatných spálňach umiestnených na poschodí vilky.
Na prízemí je obývacia miestnosť s kuchynským kútom, samostatné WC a kúpeľňa so sprchovým kútom. Z obývacej miestnosti je východ na čiastočne prestrešenú terasu so záhradným stolovaním a mólom nad hladinu jazera. Pred vilkou je prestrešené parkovacie státie automobilu. Vo vilke je trvale zabezpečená teplá voda, všetky miestnosti sú vykurované, naviac v obývacej miestnosti je teplovzdušný krb.
Obývacia miestnosť je klimatizovaná. Obývacia miestnosť je vybavená 50" plazmovým televíznym prijímačom, v obidvoch spálňach sú LED Smart televízory s internetovým prehliadačom. Televízny signál je zabezpečený satelitnými prijímačmi. Celá vilka vrátane terasy je pokrytá WIFI signálom.
Kuchynský kút je vybavený chladničkou, sklokeramickým varným panelom s dvomi varnými zónami, mikrovlnnou rúrou s grilom a varnou kanvičkou. K dispozícií je základné kuchynské vybavenie a jedálenský servis. Návštevníkom vilky je k dispozícií rybársky čln a udica na rybolov.

an image